Любов без кордонів. Любов без породи. 

Повну інформацію про конкурс малюнків  та анкету ви, також, можете завантажити ось тут: файл Word.>>> 

Цієї зими ми проведемо перший всеукраїнський дитячий конкурс соціальних плакатів.

Тема конкурсу - «Любов без породи. Любов без кордонів» обрана не випадково. І люди і тварини хочуть, щоб їх любили. Коли ми турбуємося про тих, хто слабший за нас, ми множимо любов і робимо світ добрішим.

Організатори конкурсу - англійська організація Naturewatch Foundation, яка проводить семінари для української поліції з боротьби з жорстокістю до тварин і щодо зв'язку жорстокості до тварин і злочинів проти людей.

Ми проводимо конкурс для дітей від 8 до 14 років. Малюнки переможців будуть використані в якості соціальних плакатів на підтримку ідеї доброти до тварин.

Сьогодні вони малюють тварин на папері, а завтра вони побудують гуманне суспільство майбутнього.

Любий друже. Тема нашого конкурсу- «Любов без породи. Любов без кордонів».

Всі ми знаємо про існування лабрадорів і сфінксів, доберманів і манчкінів, коргі і персів. Але в світі існують і тварини без породи, обділені увагою. Адже те, що вони не володіють забавною мордочкою, короткими лапками або красивими стоячими вухами, ніяк не заважає їм любити і хотіти відчувати любов.

 

Намалюй плакат із зображенням безпорідних тварин. Це можуть бути котики і собачки. Один або багато. З людиною або без. Покажи свою любов до тварин.

 

Ми приймаємо роботи до 12 лютого 2021 року.

Конкурс проводиться для дітей віком від 8-14 років. Анкета для участі прикладається до документа. Відправте її на пошту: natalie@naturewatch.org

 

Малюнок ти повинен зробити сам, своїми руками, використовуючи будь-яку техніку малювання. Не допускається перемальовування вже існуючих малюнків

 

Всі учасники конкурсу отримають фірмові значки. Для переможців ми підготували цінні призи та подарунки.


 

ПОЛОЖЕННЯ

 

Всеукраїнський конкурс «Любов без породи. Любов без кордонів»

 

 

1. Загальне  положення

1.1. Організатором конкурсу є Naturewatch Foundation - зареєстрована благодійна організація,яка більше 25 років виступає від імені тварин.

1.2. Конкурс проводиться серед громадян України віком від 8 до 14 років.

 

2. Цілі і завдання Конкурсу

2.1. Конкурс проводиться з метою пошуку та виявлення талановитих дітей, надання їм можливості для розвитку і реалізації творчого потенціалу.

2.2. Завданнями Конкурсу є:

v  пропаганда і популяризація рівноправного та гуманного ставлення до тварин без залежності від породи;

v  інтелектуальний, гармонійний розвиток дітей, формування нового покоління на принципах гуманності, взаєморозуміння, творчості;

 

3. Порядок проведення Конкурсу

 3.1. У Конкурсі беруть участь громадяни України.

3.2. Вік учасників Конкурсу від 8 до 14 років.

3.3. Творча робота (далі - Робота), представлена учасником, повинна бути:

v  авторською;

v  створеною не раніше 2019 року (включно).

3.4. Один учасник може подати на конкурс тільки одну творчу роботу.

3.5. Тематика робіт: Любов без кордонів. Любов без породи ". Учасники конкурсу можуть висвітлити різні прояви любові до тварин.

3.6 Вимоги до формату творчих робіт:

v  роботи на Конкурс приймаються виключно в електронному вигляді в форматі jpeg або інших графічних форматах

v  через пошту: natalie@naturewatch.org

v  обсяг робіт: не менше А4 (210х297 мм.)

v  роздільна здатність: не менше 300 dpi; 

v  обсяг: не більше 20 Mb.

v  якщо це фото, на ньому повинна бути тільки робота в хорошій якості

3.7. До конкурсної роботи має додаватися Анкета учасника по запропонованій формі.

3.8 Кожній роботі присвоюється номер, який відправляється зворотним листом. Присвоєння номера свідчить про те, що Анкета учасника заповнена коректно і робота прийнята на конкурс.

3.9 Підведення підсумків проводиться у відповідності з наступними критеріями: - відповідність тематиці Конкурсу; - оригінальність та новизна ідей, наявність авторських знахідок і рішень; - нестандартне графічне і композиційне рішення і подача матеріалу; - техніка і культура виконання, акуратність і майстерність автора.

 

4. Терміни та місце проведення Конкурсу

4.1 Прийом творчих робіт здійснюється з до 11.02.2021 р

4.2 Робота журі конкурсу та формування фіналістів конкурсу з 12.02.2021 р по 14.02.2021 р

4.3 Церемонія оголошення та нагородження переможців - лютий 2021 р

 

5 Авторські права та персональні дані.

5.1 Кожен учасник гарантує, що є автором Конкурсної роботи, а також, що використання Роботи у рамках Конкурсу не порушує прав Учасника або будь-яких прав третіх осіб (у тому числі, авторських та інших прав, а також прав на засоби індивідуалізації). У випадку виявлення фактів порушення прав третіх осіб, Учасник у повній мірі приймає на себе відповідальність, пов'язану із такими порушеннями у відповідності із діючим законодавством України.

5.2 Відправляючи Роботу для участі у Конкурсі, Учасник тим самим дає свою згоду на:

5.2.1 Публічний показ да обговорення Робот Учасника з метою їх оцінки у межах Конкурсу.

5.2.2 Вільне використання Роботи Організатором Конкурсу шляхом доведення до загального відома, надання загального доступу у мережі Інтернет до Роботи та(або) до її окремих частин (фрагментів) на інформаційних ресурсах, розміщених у мережі Інтернет. При цьому, Організатором може буди наданий доступ до роботи із будь-якого місця у будь-який час на власний розсуд, як з можливістю, так і без можливості збереження (запису, копіювання).

5.2.3 Використання Робот (у тому числі, у складі будь-яких телеканалів, телепрограм, ЗМІ) шляхом подачі до ефіру, за допомогою кабелю та будь-яких інших аналогових та цифрових телекомунікаційних мереж, включаючи безпровідні.

5.2.4 Використання Робіт для реклами Конкурсу шляхом включення Робіт (у тому числі як складової частини) у рекламні матеріали, які розміщаються будь-якими законними способами, включаючи, але не обмежуючись: розміщення у друкованих ЗМІ, розміщення на телеканалах, розміщення на сайтах Організатора та(або) на інтернет-сайтах партнерів Конкурсу, розміщення будь-якими іншими способами.

5.2.5 Організатор має право передавати Роботу повністю або окремими частинами (фрагментами) для проведення рекламних та маркетингових кампаній чи іншого використання на власний розсуд.

5.2.6 Організатор Конкурсу гарантує, що зазначене вище використання Робіт буде проводитися згідно із законодавством України, без спотворення та (або) будь-яких інших змін Робот, які ганьблять честь та гідність Учасника.

5.2.7 Своєю участю у Конкурсі, Учасник та його законні представники надають Організатору та Виконавцю свою однозначну згоду на обробку своїх персональних даних, а саме: прізвища, імені, по батькові, адреси електронної пошти, номера телефону, інших наданих Учасником або його законними представниками персональних даних з метою адміністрування Конкурсу.

5.2.8 Обробка інформації, що становить персональні дані Учасника та його законних представників, у тому числі передача даних за кордон афілійованим особам, дилерам, компаніям-партнерам, третім особам, здійснюється з метою адміністрування Конкурсу в межах, необхідних для забезпечення проведення Конкурсу, маркетинговою, інформаційною, рекламною та/або будь-якою іншою метою, що не суперечить законодавству України.

5.2.9 Усі персональні дані, передані Учасниками для участі у Конкурсі, будуть використані у відповідності з діючим законодавством України.

5.2.10 Організатор Конкурса, а також уповноважені їм особи не несуть перед Учасниками відповідальності за не ознайомлення Учасників з результатами Конкурсу, а також за не виконання (несвоєчасне виконання) Учасниками обов'язків, передбачених дійсним Положенням.

5.3 І-ий всеукраїнський конкурс дитячого плакату «Любов без  кордонів. Любов без породи», надалі – «Конкурс» – це конкурс дитячих малюнків, який проводиться виключно на території України на умовах та у порядку, що визначені цими Офіційними Правилами

5.4 Брати участь у Конкурсі має право будь-яка дитина, яка є громадянином України, віком до 15 років (включно) виключно через своїх законних представників, на умовах, визначених цими Правилами, надалі поіменована як «Учасник».


 АНКЕТА


1.    Ім'я конкурсанта:

2.    Прізвище конкурсанта:

3.    По батькові конкурсанта:

4.    Вік конкурсанта:

5.    Описання роботи (по бажанню):

Укажите адрес куда отправлять призы в случае выйгрыша (если адрес будет указан неправильно за получение призов участником организаторы конкурса ответственности не несут)

1.    Регіон:

2.    Населений пункт:

3.    Адреса:

4.    Індекс:

5.    Номер телефону:

6.    E-mail:


разработка сайта — DVK WebDev
Рейтинг DVK WebDev